Hakkımızda

Çok değerli müşterilerimiz,

2008 yılında Beykent’in güzide yerinde kurulan binamızda, Ofelia Pastane&Cafe ve Restorant olarak hizmet vermeye başladık. 1975 yılında Yeşilyurt’ta kurulan Abdullah Pastanelerinin devamı olan Ofelia Beykent şubesine, yakın tarihte Ofelia Beylikdüzü şubesi de katılmıştır.

Yılların tecrübesini, tanınmış ustalarımızın emeği ile kazanılan haklı beğeni ve takdiri yeni yerlerimizde de sürdürmekteyiz. Ofelia şubelerimizde bulunan pastane bölümlerinde seçkin ustalarımızın elinden çıkmış, pastalar, gatolar, petifur çeşitleri, kuru pastalar, sütlü tatlılar, tartlar, özel Urfa tereyağından özel olarak yapılan baklava çeşitlerimiz mevcuttur.

Ayrıca mutfağımızda görev yapan değerli ahçılarımız sayesinde, Dünya mutfaklarından esinlenerek hazırlanmış Meksika ve Türk yemekleri titizlikle hazırlanıp siz değerli konuklarımıza sunulmaktadır.

Ofelia Beykent ve Ofelia Beylikdüzü şubelerimizde tüm çeşitlerimizle müşterilerimizin emrindeyiz.

Ayrıca Ofelia Beykent şubemizde bulunan salonlar sayesinde tüm İŞ TOPLANTILARI, DOĞUM GÜNLERİ VE NİŞAN gibi özel günlerinizde tüm ekibimizle hizmete hazırız.

Özel grup toplantıları, spor yayınları için de salonlarımız uygundur. Çeşitlerimizde kullandığımız ve sergileyerek satışına başladığımız çikolata gurubu ürünlerimizin tamamı kendi fabrikamızda (KATSAN GIDA) üretilip siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulmuştur.

Ofelia Beykent
Ofelia Beykent
Ofelia Beylikdüzü
Ofelia Beylikdüzü
Ofelia Beykent
Ofelia Beykent
Ofelia Beylikdüzü
Ofelia Beylikdüzü